22 вересня – День партизанської слави

20170922Щорічно 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Сьогодні ми віддаємо шану нашим дорогим ветеранам, які захищали Батьківщину від ворога, відстоювали вільне життя для рідного народу, відбудовували країну у повоєнні роки.
День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з нацистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя. Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої світової війни нанесли непоправні збитки живій силі, інфраструктурі та техніці противника,
На сьогодні в районі проживає двоє жінок ветеранів-учасників підпільно-партизанського руху: Приведа Ольга Семенівна (смт Нова Ушиця) та Куліковська Євгена Опанасівна (с.Струга).
З нагоди пам’ятного дня голова районної ради О.Проциш, голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук та секретар селищної ради С.Мегель привітали Приведу Ольгу Семенівну.
Посадовці подякували їй за подвиг та неоціненний внесок у перемогу над нацистами, побажали довгих років життя та вручили квіти і подарунки. У свою чергу, Ольга Семенівна подякувала за турботу та увагу і побажала всім міцного здоров’я.

Top