Новоушицький відділ Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури інформує

прокуратураЗа втручання місцевої прокуратури у комунальну власність передано безхазяйне майно на суму понад 1 млн. грн.

Вжитими Новоушицьким відділом Кам`янець-Подільської місцевої прокуратури заходами представницького характеру встановлено, що на території одного з сіл Новоушицької об’єднаної територіальної громади наявне безхазяйне нерухоме майно, зокрема два нежитлових приміщення площею близько 100 та 700 м2.

Цивільним кодексом України передбачено, що безхазяйні нерухомі речі беруться на облік органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, за заявою органу місцевого самоврядування, на території якого вони розміщені. Про взяття безхазяйної нерухомої речі на облік робиться оголошення у друкованих засобах масової інформації. Після спливу одного року з дня взяття на облік безхазяйної нерухомої речі вона за заявою органу, уповноваженого управляти майном відповідної територіальної громади, може бути передана за рішенням суду у комунальну власність.

Так, з метою захисту інтересів територіальної громади, місцева прокуратура звернулася до Новоушицького районного суду із відповідними заявами в порядку окремого провадження про передачу безхазяйного нерухомого майна у комунальну власність.

Рішеннями Новоушицького районного суду від 10.07.2020 два нежитлових приміщення вартістю понад 1 млн. грн. передано у комунальну власність, у результаті чого Новоушицька селищна рада отримала додатковий ресурс для поповнення місцевого бюджету та реалізації соціально-економічних і культурних функцій.

Top